Wypadek w Tryszczynie

Zdarzenie z dnia  2.08.2016. Alarmowanie 19:29 

   Kierujący fiatem punto nie dostosował prędkości do panujących warunków pogodowych, wjeżdżając do Tryszczyna DK25 od strony północnej, wpadł w poślizg i przecinając jezdnię dla pojazdów poruszających się w przeciwnym kierunku, uderzył czołowo w przydrożny rów a następnie odbił się od niego o 180 stopni. W samochodzie podróżowały dwie osoby, które samodzielnie opuściły pojazd. Po przybyciu na miejsce zastaliśmy zespół ratownictwa medycznego, który sprawdzał stan zdrowia poszkodowanych i podjęto decyzję o przetransportowaniu ich do szpitala. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i kierowaniu ruchem do czasu zakończenia oględzin przez patrol policji z wydziału ruchu drogowego. Działania wspomagał także zastęp z OSP Wtelno.