Pożar poddasza w Koronowie

Zdarzenie z dnia 22.03.2016. Alarmowanie 8:55

   W budynku gospodarczym usytuowanym w Koronowie, przy ulicy Dworcowej w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej, powstał pożar na poddaszu, w którym były przechowywane różne łatwopalne przedmioty. Pierwszy na miejscu zaczął prowadzić działania zastęp z OSP Koronowo. Po naszym przybyciu, także wprowadziliśmy dwóch ratowników w aparatach ODO. Ogień został szybko zlokalizowany, ale dach trzeba było częściowo rozebrać.

 

 

     W wyniku działań gaśniczych, przez lekki strop, mieszkanie znajdujące się na parterze, zostało zalane wodą. Po dogaszeniu pogorzeliska, zabezpieczyliśmy tymczasowo dach plandeką. Całość rumowiska i więźby przebadano kamerą termowizyjną. W działaniach uczestniczyły trzy zastępy OSP z Koronowa, Gościeradza i Mąkowarska.